# Wydarzenia
  • Bezpłatna wizytówka na stronie

    Zapraszamy wszystkie serwisy rowerowe i sklepy aby dodawały do naszego katalogu rowerowego swoje wizytówki. Należy wspomnieć, że wpis jest bezpłatny i taki pozostanie. Spis wizytówek wartościowych sklepów i serwisów rowerowych znajduje się pod tym linkiem, www.serwis-rowerow.pl/strony/. Całość to znaczy treść a także zakładki są ustalane indywidualnie i mogą być dowolne. Aby zgłosić chęć udziału w […]

___BIULETYN : regulamin

Rozdział I
Terminy

1. Zamawiający – osoba odwiedzająca stronę internetową znajdującą się pod adresem https://www.serwis-rowerow.pl i podająca adres e-mail w formularzu do tego przeznaczonym w celach marketingowych.
2. Administrator – właściciel domeny https://www.serwis-rowerow.pl, osoba zarządzająca infrastrukturą strony, obsługująca ją pod względem technicznym i programistycznym, zarządzająca bazą danych strony.
3. Wysyłający – pt. 2 i/lub osoba wyznaczona do tego celu przez Administratora strony.
4. Newsletter – list w formie elektronicznej informujący o nowościach na stronie, zmianach regulaminów, przekazujący życzenia świąteczne, itp. .

Rozdział II
Zasady ogólne

1. Zamawiający newsletter wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.).
2. Administratorem danych osobowych zawartych w zgłoszeniu jest właściciel a jednocześnie administrator domeny https://www.serwis-rowerow.pl. Dane podane w formularzu, dane osobowe jakim jest adres E-mail, przetwarzane będą w procesie obsługi wysyłki newslettera i nie będą udostępniane osobom trzecim.
3. Zamawiający jest uprawniony do dostępu swoich danych oraz ich poprawiania a także wypisywanie z listy newslettera przez kontakt z Administratorem serwisu na adres E-mail : info@serwis-rowerow.pl w tytule wpisując temat WYPISZ.
4. Podanie danych na stronie internetowej https://www.serwis-rowerow.pl jest dobrowolne.
5. Zamawiający oświadcza, że przyjmuje powyższe dane do wiadomości a także je akceptuje.
6. Administrator ma prawo do zmiany regulaminu, ale musi o tym poinformować wszystkich zamawiających w ciągu 7 (siedem) dni od momentu zaktualizowania zmian.

___BIULETYN : regulamin
2 / 5 (100%)

Poleć stronę znajomym :

Ostatnia aktualizacja strony : 2017/10/16

Pytania ?

Każde pytanie jest dla nas bardzo ważne, na każde odpowiemy z najwyższą uwagą a każdy problem można przedyskutować. W przypadku pytań, niejasności - zapraszamy do kontaktu.