# Wydarzenia
  • Bezpłatna wizytówka na stronie

    Zapraszamy wszystkie serwisy rowerowe i sklepy aby dodawały do naszego katalogu rowerowego swoje wizytówki. Należy wspomnieć, że wpis jest bezpłatny i taki pozostanie. Spis wizytówek wartościowych sklepów i serwisów rowerowych znajduje się pod tym linkiem, www.serwis-rowerow.pl/strony/. Całość to znaczy treść a także zakładki są ustalane indywidualnie i mogą być dowolne. Aby zgłosić chęć udziału w […]

Mobilny serwis rowerowy

,, Kiedy w dzieciństwie chciałeś zrobić coś, co twoim rodzicom lub nauczycielom się nie podobało zdarzyło Ci się usłyszeć pytanie : Czy gdyby wszyscy skakali z mostu, ty tez byś to zrobił ? Chodzi o to że nie powinno się robić czegoś głupiego, nawet jeśli wszyscy tak postępują. Innymi słowy : Myśl samodzielnie zamiast uczestniczyć w owczym pędzie.

To nie jest zła rada, nawet jeśli czasem wykorzystuje się ją bardziej w celu sprawowania nad kimś kontroli niż w celu wspierania niezależnego myślenia. Ale pewnego dnia stajesz się dorosły i sytuacja nagle się zmienia. Ludzie zaczynają oczekiwać, że zaczniesz zachowywać się jak oni. Jeśli się z nimi nie zgadzasz i nie spełniasz ich oczekiwań, niektórzy z nich są zdezorientowani i popadają w irytację. To tak jakby mówili : Hej, wszyscy skaczą z mostu, więc czemu Tu nie chcesz skoczyć ? ,,

Chris Guillebau – Nie bój się pójść własną drogą.

Mobilny serwis rowerowy

Dopiero gdy poznamy swoją prawdziwą wartość możemy mówić kim tak naprawdę jesteśmy. Kiedy można być sobą ? Siebie samego można ukształtować wtedy, gdy na wychowanie nie miałby nikt wpływu. Czy jest to możliwe ? Nie sądzę. Swoje wartości i siebie samych poznajemy zdecydowanie później w wieku dojrzewania, poznawania świata pośród różnych darów i przeciwności losu, zmagań codziennego dnia.

Kiedy mówimy o sobie często mamy na myśli przyzwyczajenia, poglądy, opinie, sposoby zachowania, których nauczyli nas inni, dlatego tak często powstają konflikty wewnętrzne człowieka, przekonania wpojone stąd – nie umiem, nie potrafię, nie dam rady. Destrukcyjna krytyka z dzieciństwa ma wpływ często na nasze życie. Zbyt często robimy coś wbrew sobie ponieważ np. tak „wypada”. Moim zdaniem to ogromny błąd.

Człowiek niezależny, obiektywny, bezstronny to taki, który robi to co uważa za słuszne, stosowne nie zważając na to co powiedzą inni. Jeszcze niedawno kiedy mówiłem „Otworzę mobilny serwis rowerowy” jedyne z czym się spotykałem to z pukaniem w czoło. Wiele trudnych sytuacji życiowych weryfikuje nasze postępowanie, sposób myślenia, często prowadząc do rewolucji w umyśle, o której nawet nam się nie śniło. Trudności jakie napotykamy na swojej drodze – umacniają, opinie innych na różne tematy są istotne – można wyciągać z nich wnioski. Żadne z nich jednak, nie mogą być wyznacznikiem naszych własnych decyzji.

Znamy swoją wartość i jesteśmy bezstronni w tym co robimy, dlatego zdecydowaliśmy się na działalność jaką jest mobilny serwis rowerowy. Umiemy też też słuchać rad, krytyki, która jest konstruktywna i wyciągać z niej wnioski. Decyzje subiektywne i nieprawdziwe, podejmowane pod czyimś wpływem krzywdzą innych, ale najbardziej niszczą nas samych, tworzą surrealistyczną otoczkę świata zakłamanego i wymyślonego, uznającego prawdę za twór nie z tej planety. Każdy z nas wybrał – w życiu kierujemy się prawdą i etyką zawodową.

Mobilny serwis rowerowy, to było nasze marzenie. W roku 2001 myślałem o pierwszych takich jednostkach. Teraz mamy już na swoim koncie grono zadowolonych Klientów przez co przyczyniamy się do Ich sukcesów a my spełniamy się zawodowo i robimy to co kochamy.

Zamówienia na serwis : Zamów mobilny serwis rowerów
Kontakt z autorem wpisu : Autor wpisu
Shimano Service Center : Adres strony internetowej

Mobilny serwis rowerowy
4 / 5 (100%)

Poleć stronę znajomym :

Ostatnia aktualizacja strony : 2017/12/08

Pytania ?

Każde pytanie jest dla nas bardzo ważne, na każde odpowiemy z najwyższą uwagą a każdy problem można przedyskutować. W przypadku pytań, niejasności - zapraszamy do kontaktu.