# Wydarzenia
  • Bezpłatna wizytówka na stronie

    Zapraszamy wszystkie serwisy rowerowe i sklepy aby dodawały do naszego katalogu rowerowego swoje wizytówki. Należy wspomnieć, że wpis jest bezpłatny i taki pozostanie. Spis wizytówek wartościowych sklepów i serwisów rowerowych znajduje się pod tym linkiem, www.serwis-rowerow.pl/strony/. Całość to znaczy treść a także zakładki są ustalane indywidualnie i mogą być dowolne. Aby zgłosić chęć udziału w […]

Serwis rowerowy mazury

faqKategoria: Mobilny serwis rowerowySerwis rowerowy mazury
Serwis rowerowy mazury-705Władysław zapytał 1 rok temu

Czy serwis rowerowy mobilny przyjeżdża na mazury ? Czy dociera do Olsztyna i okolic ? 

Serwis rowerowy mazury
1 / 5 (100%)
1 odpowiedzi
admin Personel odpowiedział 1 rok temu

Dzień dobry,
dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i złożenie zapytania. Uprzemie informuję, że mobilny serwis rowerów obejmuje obszar województwa pomorskiego (Gdańsk, Gdynia, Sopot). Dokładamy jednak wszelkich starań aby nadążyć za potrzebami naszych Klientów a także przyszłych i sukcesywnie rozszerzamy swoją działalność na kolejne województwa i regiony.

Przydatne linki :
https://www.serwis-rowerow.pl/serwis-rowerowy

Zapraszam również do zapisania się na biuletyn i odwiedzenia profilu firmowego na facebooku, w ten sposób będzie można śledzić na bieżąco wydarzenia a także brać udział w organizowanych promocjach. Mam nadzieję, że zawarte informacje były przydatne. W przypadku dalszych pytań pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
M.Sniadach.

spec. ds. obsługi Klienta
Tel. +48 510 91 11 11
E-mail. info@serwis-rowerow.pl

Mobilny serwis rowerów mazury
1 / 5 (100%)

Ostatnia aktualizacja strony : 2017/12/13