# Wydarzenia
  • Bezpłatna wizytówka na stronie

    Zapraszamy wszystkie serwisy rowerowe i sklepy aby dodawały do naszego katalogu rowerowego swoje wizytówki. Należy wspomnieć, że wpis jest bezpłatny i taki pozostanie. Spis wizytówek wartościowych sklepów i serwisów rowerowych znajduje się pod tym linkiem, www.serwis-rowerow.pl/strony/. Całość to znaczy treść a także zakładki są ustalane indywidualnie i mogą być dowolne. Aby zgłosić chęć udziału w […]

Zasady i regulamin

Rozdział I
Terminy

1. Wysyłający – osoba korzystająca z serwisu internetowego znajdującego się pod adresem https://www.serwis-rowerow.pl wyrażająca chęć napisania wiadomości E-mail za pomocą narzędzi zawartych na stronie.

Rozdział II
Zasady ogólne

1. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obsługi wiadomości z formularza kontaktowego (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
2. Administratorem danych podanych w formularzu jest właściciel domeny https://www.serwis-rowerow.pl.
3. Dane podane w formularzu kontaktowym nie będą przekazywane osobom trzecim i będą chronione z należytą uwagą i zachowaniem norm bezpieczeństwa.
4. Wyjątkiem od udostępniania może być adres E-mail jeśli wysyłający wyrazi chęć na zapisanie do bazy danych E-mailingowej.
5. W przypadku zapisania się na listę E-mailingową wysyłający ma prawo w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania newslettera wysyłając wiadomość E-mail na adres : info@serwis-rowerow.pl w tytule wpisując WYPISZ
6. Akceptuję i przyjmuję do wiadomości w/w postanawiania.

Zasady i regulamin
2 / 5 (100%)

Poleć stronę znajomym :

Ostatnia aktualizacja strony : 2018/01/25

Pytania ?

Każde pytanie jest dla nas bardzo ważne, na każde odpowiemy z najwyższą uwagą a każdy problem można przedyskutować. W przypadku pytań, niejasności - zapraszamy do kontaktu.