# Wydarzenia
  • Bezpłatna wizytówka na stronie

    Zapraszamy wszystkie serwisy rowerowe i sklepy aby dodawały do naszego katalogu rowerowego swoje wizytówki. Należy wspomnieć, że wpis jest bezpłatny i taki pozostanie. Spis wizytówek wartościowych sklepów i serwisów rowerowych znajduje się pod tym linkiem, www.serwis-rowerow.pl/strony/. Całość to znaczy treść a także zakładki są ustalane indywidualnie i mogą być dowolne. Aby zgłosić chęć udziału w […]

Serwis rowerów

Bardzo się cieszymy, że odwiedzasz naszą stronę i serwis rowerów nie jest dla Ciebie obojętny. Mamy dla Ciebie rozwiązania, dzięki którym wyprzedzisz innych a Twój rower będzie oddany w ręce profesjonalistów. Wybieraj mądre, rozsądne rozwiązania. Oszczędzaj swój czas i pieniądze.

Nasz serwis rowerów proponuje rozsądne, nowoczesne i profesjonalne rozwiązania technologiczne w kwestii naprawy rowerów. Szanujemy Twój czas i pieniądze, dlatego oferujemy przyjazd na wskazane miejsce i szybkie usunięcie usterki, tanio i profesjonalnie.

Jak zamówić serwis rowerów ?

Serwis rowerowy. Serwis rowerów Trójmiasto. Serwis dla  rowerów MTB, miejskich, szosowych. Profesjonalny serwis rowerów, Gdańsk, Sopot, Gdynia.
1. Zgłoś usterkę online przez stronę internetową za pośrednictwem formularza (LINK) lub drogą telefoniczną. 2.Konsultant ustali i potwierdzi termin przyjazdu mechanika rowerowego ale również ustali koszt naprawy. 3. W dniu przyjazdu mechanik poinformuje , o swojej wizycie drogą telefoniczną lub wyśle SMS. 4.Płatność i wydanie gwarancji naprawy. Po ukończonej naprawie serwisant przekaże rachunek za usługę i gwarancję.

Serwis rowerowy radzi

Podczas kupna roweru warto pamiętać, że rama rowerowa to jeden z najważniejszych elementów konstrukcyjnych budowy roweru. Geometria i rozmiar ramy ma realny wpływ na komfort użytkowania roweru i przyjemności z jazdy. Mówiąc o dzieciach decydują tu inne czynniki, inne wymiary jak w przypadku ram dla użytkowników dorosłych. Dlatego też często dane, które widnieją obok rowerów w salonach dla dzieci różnią się częściowo od typowych wymiarów ram podawanych zwykle w specyfikacjach. Warto wziąć to pod uwagę i znać zasady doboru ramy.

Informacja :
Nasi konsultanci z przyjemnością odpowiedzą na każde pytania, wyjaśnią jak prawidłowo dobrać ramę rowerową dla wzrostu i wieku dziecka a także dla osoby dorosłej.

Wiek diecka Długość nóg Rozmiar ramy Rozmiar kół
4-6 lat 48 cm – brak – 16″
5-8 lat 53 cm 11″ 20″
5-8 lat 56 cm 12″ 20″
5-8 lat 58 cm 13″ 20″
7-12 lat 66 cm 14″ 24″
7-12 lat 69 cm 15″ 24″

Kontakt z obsługą : pomoc w doborze ramy rowerowej
Jak dobrać ramę : dobór ramy rowerowej – film Youtube

Serwis rowerów
2 / 5 (100%)

Poleć stronę znajomym :

Ostatnia aktualizacja strony : 2017/12/08

Pytania ?

Każde pytanie jest dla nas bardzo ważne, na każde odpowiemy z najwyższą uwagą a każdy problem można przedyskutować. W przypadku pytań, niejasności - zapraszamy do kontaktu.