# Wydarzenia
  • Bezpłatna wizytówka na stronie

    Zapraszamy wszystkie serwisy rowerowe i sklepy aby dodawały do naszego katalogu rowerowego swoje wizytówki. Należy wspomnieć, że wpis jest bezpłatny i taki pozostanie. Spis wizytówek wartościowych sklepów i serwisów rowerowych znajduje się pod tym linkiem, www.serwis-rowerow.pl/strony/. Całość to znaczy treść a także zakładki są ustalane indywidualnie i mogą być dowolne. Aby zgłosić chęć udziału w […]

Strona

Jesteś w : Strona główna / Kontakt

Kontakt

Na wszystkie pytania odpowiemy drogą telefoniczną i mailową, 7 dni w tygodniu 24h/ dobę (z wyjątkiem kontaktu telefonicznego). Odpowiedź na E-mail, czy potwierdzenie zgłoszenia nadchodzi nie później jak w przeciągu jednego dnia roboczego od momentu wysyłki.


~ dane firmy ~

Nazwa firmy
ul. N/D
N/D
NIP: N/D
REGON : N/D

INFORMACJA : Strona ma charakter informacyjny, firma jest w trakcie tworzenia i powstanie w sierpniu 2019 roku. Jednak kierować pytania dotyczące serwisu czy składać zamówienia na usługi można już teraz za pomocą formularzy kontaktowych czy bezpośrednia na maila info@serwis-rowerow.pl.

Kontakt
12 / 4.8 (96.67%)

Punkty serwisowe

Dla Ciebie pracujemy nad poprawą tej sekcji storny, już niedługo zniamy.. :)

INFORMACJA : Serwis nie obejmuje obszaru działania Twojej lokalizacji ? Nie szkodzi, napisz, lub zadzwoń - znajdziemy rozwiązanie.

Skontaktuj się z nami

Tel : +48 510 90 11 11

E-mail : info@serwis-rowerow.pl

WWW : https://www.serwis-rowerow.pl

Pracujemy

pn.-pt. : 8-17, sobota 8-15

Ostatnia aktualizacja strony : 2017/12/16