# Wydarzenia
  • Bezpłatna wizytówka na stronie

    Zapraszamy wszystkie serwisy rowerowe i sklepy aby dodawały do naszego katalogu rowerowego swoje wizytówki. Należy wspomnieć, że wpis jest bezpłatny i taki pozostanie. Spis wizytówek wartościowych sklepów i serwisów rowerowych znajduje się pod tym linkiem, www.serwis-rowerow.pl/strony/. Całość to znaczy treść a także zakładki są ustalane indywidualnie i mogą być dowolne. Aby zgłosić chęć udziału w […]

Serwis rowerowy

Nazwa Opis usługi
1.
Serwis rowerowy
Usługi z zakresu serwisu rowerowego to nie tylko naprawa rowerów ale także pasja i pietyzm z jakim podchodzimy do każdego zadania, to co robimy to naprawa rowerów u Klienta, tak zwany mobilny serwis rowerów. Naprawiamy każde rowery, górskie (każdej marki), holenderskie, a także szosowe.
2.
Przygotowanie roweru do sezon
Oferujemy usługę, która pomoże zabezpieczyć rower na zimę, przygotować go do bezpiecznego przechowania w okresie zimowym. Dokonujemy pełnego przeglądu (zgodnego z wybranym pakietem serwisowym) i robimy wszystko co potrzebne aby rower był gotowy do kolejnego sezonu sezonu.
3.
Wycieczki rowerowe
Do grona naszych usług możemy także zaliczyć wycieczki rowerowe. Organizujemy je w sezonie ale także dla wytrwałych poza sezonem. Jeździmy wspólnie na obszarze trójmiasta i okolic, w terenie ciężkim a także rekreacyjnie. Organizujemy rowery i wszelkie formalności potrzebne do bezpiecznego przejazdu.
4.
Regeneracja komponentów
Usługi napraw rowerowych to nie tylko piasty, napęd, szprychy, koła. Firma zajmuje się także regeneracją części do rowerów takich jak : przerzutki, bębenki czy hamulce hydrauliczne i widelce każdej marki. Regeneracja czy naprawa tych części rowerowych o których mowa wyżej może odbywać się w formie wysyłkowej.

Serwis rowerowy radzi

Klocki hamulcowe a serwis rowerowyHamulce w serwisie rowerowym

Zatłuszczone hamulce to jeszcze nie koniec świata. Nie trzeba zaraz w panice szukać serwis rowerowy i wymieniać całych klocków. Proponujemy skorzystać z porad i najpierw spróbować samemu usunąć problem. Przede wszystkim należy się zastanowić dlaczego tak się dzieje i czemu hamulce robią się tłuste. Być może hamulce wymagają regeneracji, wymiany płynu lub uszczelek w zaciskach hamulcowych. Jeśli już wyeliminujemy ten czynnik możemy i będziemy pewni o braku przecieków w układzie hamulcowym można odtłuścić hamulce używając do tego specjalnego detergentu jak np. z marki K2 zwykłego zmywacza do paznokci, lub w ostateczności wypalić tłuszcz temperaturą. Metodę termiczną należy jednak potraktować jako ostateczność, ponieważ nieumiejętne zastosowanie tej metody może doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia klocków hamulcowych.

Informacja :
Regeneracja hamulców jest świadczona przez nasz serwis. Więcej szczegółów na stronie z cennikiem , lub w drodze kontaktu telefonicznego a także kontaktując się z nami wysyłając formularz zgłoszeniowy.

Serwis rowerowy
7 / 5 (100%)

Poleć stronę znajomym :

Ostatnia aktualizacja strony : 2017/12/08

Pytania ?

Każde pytanie jest dla nas bardzo ważne, na każde odpowiemy z najwyższą uwagą a każdy problem można przedyskutować. W przypadku pytań, niejasności - zapraszamy do kontaktu.