# Wydarzenia
  • Bezpłatna wizytówka na stronie

    Zapraszamy wszystkie serwisy rowerowe i sklepy aby dodawały do naszego katalogu rowerowego swoje wizytówki. Należy wspomnieć, że wpis jest bezpłatny i taki pozostanie. Spis wizytówek wartościowych sklepów i serwisów rowerowych znajduje się pod tym linkiem, www.serwis-rowerow.pl/strony/. Całość to znaczy treść a także zakładki są ustalane indywidualnie i mogą być dowolne. Aby zgłosić chęć udziału w […]

Nowy Sącz (Kuguar)

Serwis rowerów Kuguar Nowy Sącz

P.H.U. Kuguar
Sklep rowerowy serwis

Serwis rowerów Nowy Sącz

Firma Kuguar z Nowego Sącza to niewątpliwie działalność z tradycją. Powstała w roku 1993 i trwa do dziś mając przy sobie grono zadowolonych Klientów. W ofercie firmy jest szereg usług począwszy od serwisu rowerów, przez serwis sprzętu fitness a skończywszy na sprzęcie do sportów zimowych. Profesjonalizm firmy potwierdzają liczne pozytywne komentarze zadowolonych Klientów a także, grono stałych Klientów którzy powracają do firmy po nowe produkty i usługi.

Oferujemy

Serwis rowerowy

Serwis sprzętu zimowego

Serwis sprzętu fitness

Sklep

Usługi / cennik

Wszystkie usługi świadczone przez serwis w cenach posiadają wliczone niezbędne podatki, kwoty podane są brutto. Prezentujemy cennik usług. W przypadku nie znalezienia właściwej usługi dla siebie prosimy o kontakt, postaramy się znaleźć rozwiązanie.

Nazwa Opis Cena
Zaplatanie koła Przekładanie obręczy wraz z montażem szprych tz. zaplatanie. 35 zł
Higiena roweru Mycie roweru i ogólne czyszczenie. 20 zł
Serwis zawieszenia Serwis tylnego zawieszenia – bez dampera. 150 zł
Przegląd roweru Przegląd ogólny roweru z pełnym zawieszeniem, oceną. 100 zł /h

Mapa dojazdu

Kontakt

P.H.U. Kuguar :: ul. Nawojowska 18, NIP 7340039217 : Regon : 490345498

W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji w dniach od poniedziałku do niedzieli. Na wiadomości w formie elektronicznej odpowiadamy najpóźniej w ciągu 24h.

Telefon kontaktowy :

(18) 443 69 35

Adres e- mail :

kuguar.fm@poczta.fm

Adres serwisu / sklepu :

Nowy Sącz, ul. Nawojowska 18

Godziny otwarcia :

poniedziałek – piątek : 9-18, sobota : 9-14

Nowy Sącz (Kuguar)
Oceń treść

Pytania ?

Każde pytanie jest dla nas bardzo ważne, na każde odpowiemy z najwyższą uwagą a każdy problem można przedyskutować. W przypadku pytań, niejasności - zapraszamy do kontaktu.