# Wydarzenia
  • Bezpłatna wizytówka na stronie

    Zapraszamy wszystkie serwisy rowerowe i sklepy aby dodawały do naszego katalogu rowerowego swoje wizytówki. Należy wspomnieć, że wpis jest bezpłatny i taki pozostanie. Spis wizytówek wartościowych sklepów i serwisów rowerowych znajduje się pod tym linkiem, www.serwis-rowerow.pl/strony/. Całość to znaczy treść a także zakładki są ustalane indywidualnie i mogą być dowolne. Aby zgłosić chęć udziału w […]

Łódź (Prodom. PPHU)

PPHU Prodom
Sklep rowerowy i serwis

Sklep i serwis rowerowy

Zajmujemy się profesjonalnym serwisem rowerowym, ponieważ uważamy, że tylko odpowiednie serwisowanie roweru może dać najwyższą przyjemność z jazdy. Naprawiamy wszystkie rowery bez względu na ich rodzaj, wiek, cenę czy pochodzenie, także rowery stacjonarne. Dokonujemy przeglądów, smarowania i napraw piast wielobiegowych (przerzutki w piaście). W serwisie korzystamy tylko z profesjonalnych narzędzi.

Oferujemy

Serwis rowerowy

Serwis sprzętu fitness

Sklep

Usługi

Prezentowane ceny są orientacyjne, które mogą ulec zmianie w obie strony w zależności od rodzaju roweru i mechanizmu podlegającego naprawie lub wymianie. Podane ceny dotyczą wyłącznie robocizny i nie obejmują kosztów materiałów użytych do naprawy.

Nazwa Opis Cena
Centrowanie koła Cena uzależniona jest o skrzywienia. 15-30 zł
Frezowanie rury pod siodłowej 20 zł
Naprawa oświetlenia Usługa obejmuje naprawę światła przedniego jak i tynego. 10 -20 zł
Przegląd roweru Przegląd ze smarowaniem roweru typu holender. 150-300zł /h

Mapa dojazdu

Kontakt

Prodom. PPHU :: ul. Demokratyczna 78, NIP 7262473329 : Regon : 101522329

W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji w dniach poniedziałek – piątek. Na wiadomości w formie elektronicznej odpowiadamy najpóźniej w ciągu 24h.

Telefon kontaktowy :

42 681 89 48, 602 57 57 06

Adres e- mail :

prodom@prodom.com.pl

Adres serwisu / sklepu :

93-430 Łódź, ul. Demokratyczna 78

Godziny otwarcia :

poniedziałek – piątek : 9-17, sobota : nieczynne

Łódź (Prodom. PPHU)
Oceń treść

Pytania ?

Każde pytanie jest dla nas bardzo ważne, na każde odpowiemy z najwyższą uwagą a każdy problem można przedyskutować. W przypadku pytań, niejasności - zapraszamy do kontaktu.