# Wydarzenia
  • Bezpłatna wizytówka na stronie

    Zapraszamy wszystkie serwisy rowerowe i sklepy aby dodawały do naszego katalogu rowerowego swoje wizytówki. Należy wspomnieć, że wpis jest bezpłatny i taki pozostanie. Spis wizytówek wartościowych sklepów i serwisów rowerowych znajduje się pod tym linkiem, www.serwis-rowerow.pl/strony/. Całość to znaczy treść a także zakładki są ustalane indywidualnie i mogą być dowolne. Aby zgłosić chęć udziału w […]

Strona

Jesteś w : Strona główna / Lubań (Tomex)

Lubań (Tomex)

Serwis rowerów i nart Lubań, TOMEX
SKLEP SPORTOWO-ROWEROWY „TOMEX”
Sklep rowerowy – narty – serwis

Serwis rowerów, nart i sklep

Firma TOMEX zajmuje się serwisem rowerów a także nart w Lubaniu. Firma od lat oferuje profesjonalny serwis z zakresu, rowerów, nart (zjazdowych/biegowych), desek snowboardowych. Oferowane usługi cechują się wysoką jakością wykonania a także profesjonalizmem. Na ten stan składa się między innymi fakt, profesjonalnego przeszkolenia personelu jak również jakość maszyn takich jak : ”Wintersteiger” oraz ”Montana”. Materiały eksploatacyjne jak smary to szwajcarska marka Toko. W zakresie usług firmy znajduje się również ostrzenie i smarowanie ręczne, dzięki czemu uzyskać można precyzyjne przygotowanie nart do zimowego szaleństwa.

Posiadamy w ofercie

Serwis nart

Serwis rowerów

Sklep

Mapa dojazdu

Kontakt

SKLEP SPORTOWO-ROWEROWY „TOMEX” :: ul. Tkacka 13, NIP 6120012368 : Regon : 230268173

W przypadku pytań pozostajemy do dyspozycji. Na wiadomości w formie elektronicznej odpowiadamy najpóźniej w ciągu 24h.

Telefon kontaktowy :

+ 48 510 23 66 29

Adres e- mail :

tomexborowski@gmail.com

Adres serwisu / sklepu :

Lubań, ul. Tkacka 13

Godziny otwarcia :

poniedziałek – piątek : 9-17, sobota : 9-13

Lubań (Tomex)
Oceń treść

Pytania ?

Każde pytanie jest dla nas bardzo ważne, na każde odpowiemy z najwyższą uwagą a każdy problem można przedyskutować. W przypadku pytań, niejasności - zapraszamy do kontaktu.