# Wydarzenia
  • Bezpłatna wizytówka na stronie

    Zapraszamy wszystkie serwisy rowerowe i sklepy aby dodawały do naszego katalogu rowerowego swoje wizytówki. Należy wspomnieć, że wpis jest bezpłatny i taki pozostanie. Spis wizytówek wartościowych sklepów i serwisów rowerowych znajduje się pod tym linkiem, www.serwis-rowerow.pl/strony/. Całość to znaczy treść a także zakładki są ustalane indywidualnie i mogą być dowolne. Aby zgłosić chęć udziału w […]

Strona

Jesteś w : Strona główna / Rower zimą

Rower zimą

Zima to nie przysłowiowy wyrok. W tym okresie też można spędzać czas aktywnie. Film, który prezentuję poniżej udowadnia, że tak naprawdę pora roku nie ma znaczenia. Wszyscy Ci którzy uwielbiają jednoślady, potrafią odnaleźć się w każdych warunkach. Pretekst każdy jest dobry aby wsiąść na rower. Gdyby każdy z nas pamiętał o tym jak bardzo ważny jest ruch w ciągu tygodnia, społeczeństwo było by zdrowsze pod każdym względem.

Link do filmu : www.youtube.com/watch?v=0Q5jdZjmoR0

Rower zimą
1 / 5 (100%)

Dodaj komentarz

Poleć stronę znajomym :

Ostatnia aktualizacja strony : 2017/12/15

Pytania ?

Każde pytanie jest dla nas bardzo ważne, na każde odpowiemy z najwyższą uwagą a każdy problem można przedyskutować. W przypadku pytań, niejasności - zapraszamy do kontaktu.